Çankaya Yazıcı ve Fotokopi Servisi

Çankaya Yazıcı Servisi olarak amacımız cihazların ihtiyaç duyduğu tamir ve bakım hizmetlerini ücret almadan tespit etmek ve gereğini yaparak yazıcıları en kaliteli biçimde onarmaktır. Yazıcı Fotokopi ve Projeksiyon cihazlarında Arıza veya bakım gibi ihtiyaçlarında Çankaya Yazıcı Servisimiz hizmetinizde.

Teknik Servis olarak Brother Canon Epson Hp Lexmark Oki Panasonic Samsung Xerox Yazıcıların tamir bakım ve yedek parça değişileri Çankaya Teknik Servisimizde garantili yapılmaktadır.

Yazıcı Fotokopi Tamir Servisi

Her cihaz parçasının üretimden itibaren belirlenmiş bir çalışma süresinin bulunmasıdır. Bu süre saat cinsinden belirlenir ve bize o parçanın kaç saat çalışabildiği bilgisini vermektedir. Gün içerisinde sıklıkla ve uzun saatler boyunca kullanılmak durumunda kalan bu cihazlar Çankaya Fotokopi Servisi gibi alanında uzman bir teknik servise götürülüp bakım ve onarıma tabii tutulmalıdır.

Yazıcılar, Projeksiyon cihazları, fotokopi ve faks makineleri günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik cihazlardan birkaçıdır. Bu cihazların en önemli özellikleri yoğun olarak çalışmalarıdır. Bir yazıcıdan sayfalarca çıktı alabilir, bir fotokopi makinesi sayesinde en kalın kitapları bile kısıtlı bir süre içerisinde çoğaltabiliriz. Bu sayede özellikle iş merkezleri ve okullarda yoğun olarak kullanılan aletlerin zaman içerisinde iş verimliliklerinde birtakım düşüşler yaşandığı doğrudur.

Çankaya Yazıcı servisi

Çankaya Fotokopi servisi

Çankaya Fax servisi