Dell Servisi Çankaya

Çankaya Dell servisi olarak müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Dell servisimizde bilgisayarların tüm parçalarını rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca Dell servisimizde tüm sorunlarınıza en uygun çözümü bularak bilgisayarlarınızı hayata döndürmekteyiz.

Çankaya Dell servisimizde bakım ve onarımı yapmaktayız. Bilgisayarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda Dell Bilgisayar servisimize bekliyoruz. Notebookların ve Laptopların en çok arızası olan ekran çatlamaları ve ekran kırılmaları servisimizde 20 dakika içerisinde yapılmaktadır. Sadece ekran değil ekran kartı ve anakart tamirlerini de hızlı ve sağlam ve garantili bir şekilde yapmaktayız.

Dell Servisi

Anakart ve ekran kartlarının içerisinde ki chiplerin yanarak bozulması büyük yatırım gerektiren makineler tarafından değişimi yapılarak düzeltilmektedir. Türkiye’de servisi az bulunan bu makineler bizim servisimizde en son modelleriyle hizmet vermektedir. Bu gibi sorunları garantili olarak en sağlam şekilde bizim servisimiz yapmaktadır.

Dell Teknik Servisimizde Dell Laptop Notebook ve Bilgisayarların yedek parçalarıda bulunmaktadır başlıca Lcd ve Led Ekran, Anakart, Ekran kartı, Harddisk, Ram, Batarya, Şarj Adaptörü, Pil, Spu Fan, Power kartları gibi birçok parçada hazırdadır bu sayede parça tedariğinde harcanan zaman kaybı’da olmamaktadır. Çankaya Dell servis’imize Tüm sorunlarınız için bekliyoruz.

Çankaya Dell Laptop servisi, Dell Notebook Servisi, Dell Bilgisayar Servisi, Dell Çankaya Servisi, Dell Servis, Çankaya Dell servisi, Notebook, Bilgisayar, Tamir, Teknik servis, Dell servis Çankaya

Dell Tamir Bakım ve Yedek Parça bir arada

Dell Şarj Adaptörü

Dell Şarj cihazı, Şarj aleti, Dell Orjinal adaptör satışı

Dell Batarya

Dell Laptop ve Notebook Batarya, Orjinal Batarya, Pil satışı

Dell Soğutucu fan

Dell Laptop ve Bilgisayar Soğutucu fan grubu değişimi

Dell Lcd Ekran

Dell Laptop ve Notebook Lcd, Led ekran değişimi

Dell Hdd, Harddisk

Dell laptop ve Bilgisayar Harddisk, Ssd Hdd değişimi

Dell Ekran Kartı

Dell Laptop ve Bilgisayar Ekran kartı değişimi ve tamiri

Dell Teknik Servisi

Dell Laptop ve Bilgisayar Tamir Bakım Servisi

Dell Anakart

Dell Laptop ve Bilgisayar Anakart değişimi ve tamiri

Dell Yedek Parça

Dell Laptop ve Bilgisayar Orjinal Yedek parçaları